gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський Рай

PDFДрукe-mail

Чеський рай - один з найдивовижніших і наймальовничіших районів Чехії, розташований на північному сході країни приблизно в 100 км від Праги. Назва цього місця говорить сама за себе, а з'явилося воно завдяки курортникам з поселення Седмігорки, які у далекому 1870 року назвали місцевість раєм за особливу красу пейзажів і гостинність місцевих жителів. Колись тут знаходилось морське дно. Спочатку морські течії, а потім вітр і сонце за сотні століть створили химерний рельєф. Дивовижні скелі, що підносяться над лісом, є по суті головною місцевою визначною пам'яткою. У багатьох місцях вони утворюють так звані скельні міста - унікальні природні явища з 50-метровими скелями-колонами, каньйонами і лабіринтами. Всю цю кам’яну пишноту доповнюють квітучі дикі орхідеї. Крім скель, лісів, ставків і озер в Чеському раю знаходяться кілька добре збережених старовинних замків (Hrubу Rohozec, Hrubа Skаla, Kamenice, Mnichovo Hradiste), а також безліч химерних руїн. Чеський рай - це ідеальне місце для піших туристичних походів або прогулянок на велосипеді, чому сприяють добре продумані і доглянуті туристичні стежки, які не дадуть вам заблукати і проведуть по самим цікавим місцям з різними оглядовими майданчиками.
Чеський рай був оголошений першим природним чеським заповідником у 1955 році, а в серпні 2005 року унікальний природний комплекс було взято під охорону ЮНЕСКО

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 66 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic