gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Курорти

PDFДрукe-mail

Традиції різних курортів в різних країнах передбачають різні методики використання природних факторів з лікувальною kyrortu22метою. Пряма чи опосередкована їх дія на організм людини зводитися до фізичного (часом специфічного) впливу на окремі органи і тканини шляхом дії цих факторів на біологічно активні точки і зони поверхні тіла, які в свою чергу, призводять до активації периферичної нервової системи, впливають на процеси регуляції і саморегуляції кортико-вісцеральних і вісцеро-вісцеральних зв'язків. Комплексність впливу неспецифічних природних чинників призводить до активації захисних сил організму: місцевого, гуморального та клітинного імунітету. Певна тривалість впливу цих факторів у поєднанні з різними видами фізіотерапії дозволяє закріпити цей ефект на досить тривалий час.

Щорічно більше 300 000 чоловік відвідує чеські курорти, з них близько 100 000 складають іноземці більш ніж з 40 країн світу. Середній вік пацієнтів відвідують чеські курорти - 32,4 року.
Імідж чеських курортів - постійна турбота лікарів-курортологів про пацієнтів, бездоганний сервіс і якісне лікування. У який би час року ви не приїхали на лікування, чеські курорти завжди зустрінуть вас привітністю і теплом. Курортна атмосфера сповнена приємних вражень і подій, кожен може вибрати собі відпочинок за смаком: відпочити в тіні курортного парку або скверу, відвідати театр чи спортивне змагання, поїхати на екскурсію до середньовічного граду чи замку, все це піде на користь Вашого здоров’я.

Сучасна чеська курортологія одна з передових у світі, базуючись на давніх традиціях водолікування, вміло поєднуючи досягнення сучасної медицини завоювала собі славу європейської здравниці. У Чеській республіці налічується 38 курортів, 36 з них приймають пацієнтів, 2 знаходяться в стані реконструкції. 14 курортів мають в своєму арсеналі дитячі спеціалізовані санаторно-курортні санаторії.

Згідно з міжнародною класифікацією, провідним природним фактором на 24 чеських курортах є джерела мінеральних або kyrortuтермальних вод, ці курорти відносяться до бальнеотерапевтичних курортів. На 10 курортах в якості основного природного фактора використовується лікувальне багно, два курорти є суто кліматичними, на них в якості природного фактора використовуються тільки кліматичні чинники. У Чехії ряд курортів мають відразу декілька природних фактори, таке поєднання дозволяє значно розширити показання до перебування на них і урізноманітнити перелік лікувальних процедур.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 63 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic