gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський клуб в Україні має ексклюзивне право на представлення інтересів та розповсюдження чеського часопису "Панорама Чехия" в Україні. Ви маєте можливість замовити будь-який номер журналу починаючи з 1 випуску і до останнього. Вартість 1 журналу становить 26 грн. (без врахування ціни за доставку). Доставка здійснюється транспортними компаніями, згідно їхніх умов щодо перевезення вантажів.  Ми співпрацюємо з  наступними автоперевізниками: «Gunsel», «Ін-тайм», «Міст Експрес», «Нова Пошта», «Український Експрес». При замовленні Ви можете написати будь–які побажання, ми їх розглянемо. Термін доставки 1-2 дні + час, за який доставляє компанія перевізник. Замовлення вважається оформленим, якщо була проведена повна передоплата вартості журналу(-ів). Передоплата здійснюється шляхом переведення коштів на кредитну картку Приват Банка за № 4405 8858 1240 6129 з вказанням: суми сплати …, призначення (кількість примірників журналу)…, від кого… . Вартість доставки Ви сплачуєте перевізнику при отриманні журналу “Панорама Чехія”.

{chronocontact}zakaz{/chronocontact}

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 110 гостей на сайті

СПЛАВ ПО ДНІСТРУ

ЗАЛІЩИЦЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ БЮРО, ЗА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЧЕСЬКИЙ КЛУБ В УКРАЇНІ» ЗАПРОШУЮТЬ У ТРИДЕННИЙ СПЛАВ Дністровським каньйоном

Три дні в каньйоні Дністра — 4-5-6 серпня!

Весело, цікаво, пізнавально!
Сплав, катамаранінг, психологічні практики та безліч захоплюючих вражень!
На Вас чекають красиві природні та історичні місця Дністровського каньйону: водопади, печери, архітертурні памятки, неповторні краєвиди. Це чудова можливість активно відпочити, завести нові знайомства, попрацювати з психологічними та енергетичними практиками, зцілюючи душу і тіло, а також засмагнути, накупатись та отримати масу позитивних емоцій!
Відпочинок назавжди залишиться світлою і радісною згадкою!

НА ВАС ЧЕКАЄ: Сплав. Сходження на Червону Гору, відвідини гроту Пустельника в селі Литяче, можливість доторкнутись до Дуба, якому понад 300 років. Сходження на панорамну гору, з якої побачимо та відчуємо енергетику островів Інь та Янь, похід до Джуринського водоспаду та Червоно-городського замку, чарівних Сріблястих водоспадів, сходження на Панорамну гору та ін.

МАРШРУТ: Берем'яни → Хмелева → Литяче → Шутроминці → Михальче → Устечко → Іване - Золоте → Жижева → Печорна → Кострижівка →Заліщики (50км)

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic