gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеська Бехеровка

PDFДрукe-mail

 

becherovka_logo

Бехеровка родом з Карлсбаду, а по теперішньому - Карлових Вар, одного з найвідоміших лікувальних курортів Європи. Її рецепт був придуманий на початку ХІХ століття. Винайшли Бехеровку два дивака, англійський терапевт по імені Фробріг та аптекар Йозеф Бехер. Обидва були пристрасно захоплені змішуванням трав, ароматичних масел та спирту. Відїзджаючи з Карлсбаду, beherovkaФробріг залишив своєму приятелю рецепт лікувального напою з використанням місцевих трав і попросив його доопрацювати. Бехер не змусив себе довго чекати. Отримана ним настоянка виявилася такою приємною на смак, що аптекар дав їй ім'я - "тринадцяте джерело Карлсбада". З 1807 року Йозеф Бехер почав продавати еліксир у власній аптеці, а у 1841 році почав розливати його в плоскі зелені пляшки; в таких ж пляшках Бехеровка продається й сьогодні. Протягом усієї своєї історії Бехеровка неодноразово отримувала численні нагороди та медалі на міжнародних виставках у Парижі, Відні та інших містах.
Секрет виробництва
Суміш з більш ніж 20-ти трав насипається у мішки з натурального полотна, які занурюють в ємкості, наповнені алкоголем, і залишають там приблизно на тиждень. Потім екстракт переливають в дубові бочки і перемішують з водою і натуральним цукром. Ароматний еліксир настоюється в дубових бочках спеціальної овальної форми, протягом двох-трьох місяців. Вважається, що саме місто - Карлові Вари - чудесним чином впливає на смак Бехеровки. Кілька років тому був зроблений експеримент. Трав'яні екстракти були вироблені на карловарської фабриці, але потім перевезені в інше місце, де з точним дотриманням технологічного методу був проведений напій. Який же результат? Що завгодно, тільки не Бехеровка! Явно існує багато речей, які невідомі навіть зберігачам рецепта. Може бути, це карловарська вода або особлива температура погребів, або старе дерево дубових бочок.

Бехеровку приймають по 20 мл під час їжі. Малий вміст алкоголю в цій дозі значно збільшує ефективність медичного впливу. До цих пір не було жодного випадку, коли б ароматний напій пошкодив здоров'ю споживача який знає міру. Але не треба думати, що Бехеровка тільки для тих, хто турбується про своє здоров'я. Бехеровка - універсальна! Вона прекрасна як аперитив і звичайно це чудова основа для багатьох коктейлів.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 45 гостей на сайті

Кам.-Подільський+Бакота

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 
Бакота – місце язичниських святилищ, сильної енергетики та захоплюючих легенд. Також в цій місцевості на 120 метровій скелі находиться самий старий на Поділлі скельний монастир 11-го століття. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись неповторними краєвидами заповідника "Товтри", відчути єднання духовної і природної енергії. Вважається, що природні джерела, що б'ють навколо монастиря, священні, а їх прозора вода володіє лікувальними властивостями.
Також ми будемо займатись психологічними практиками, а на завершення подорожі приємно проведемо час біля вогнища!
Програма туру орієнтована на людей, які прагнуть гармонії, духовного зростання, відкриті новому та хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic