gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Автобусний транспорт Праги

PDFДрукe-mail

11111111111111Перший міський автобус у Празі був урочисто запущений у березні 1908 року в районі Малої Страни. До цього часу основним громадським транспортом у місті слугували трамваї, які за тодішніми технічними характеристиками не могли бути використані в горбистих районах Градчан та Малої Страни. Вирішенням транспортного питання у цих старовинних історичних кварталах і стали перші празькі автобуси.

У травні все того ж 1908 року був прокладений автобусний маршрут через Карлів міст. Конструкція перших міських автобусів виявилася вкрай ненадійною. Після кількох серйозних аварій у 1909 році автобусну лінію закрили з міркувань безпеки. З тих пір за цим маршрутом жоден вид міського транспорту ніколи більше не запускався. Міські автобуси повернулися на празькі вулиці лише у 1925 році.

Сьогодні довжина празьких автобусних маршрутів сягає 2197,7км, в місті налічується 2510 зупинок. У часи «Пік»  на вулицях міста перебуває до 1000 тисячі автобусів.

21Час роботи празьких автобусів: від 4:30 до 24:00 (у звичайному режимі). Кількість маршрутів: денних 180 (з них 20 шкільних, 2 для інвалідів), нічних 16.

Часовий інтервал між автобусами: в робочі дні у середньому 6 - 8 хвилин, близько полудня 10 - 20 хвилин, у суботу та неділю 15 - 30 хвилин.

Нічний режим роботи: від 00:30 до 4:30. Часовий інтервал між нічними автобусами 30 хвилин. Нічні лінії: 502 - 514, 601, 602, 603.

Квитки для проїзду можна купити на станціях метро та в газетних  кіосках. Починаючи з 2010 року став доступним SMS сервіс по купівлі проїзних талонів. Дія квитків поширюється і на інші види міського громадського транспорту

map_metrobus

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 75 гостей на сайті

Кам.-Подільський+Бакота

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 
Бакота – місце язичниських святилищ, сильної енергетики та захоплюючих легенд. Також в цій місцевості на 120 метровій скелі находиться самий старий на Поділлі скельний монастир 11-го століття. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись неповторними краєвидами заповідника "Товтри", відчути єднання духовної і природної енергії. Вважається, що природні джерела, що б'ють навколо монастиря, священні, а їх прозора вода володіє лікувальними властивостями.
Також ми будемо займатись психологічними практиками, а на завершення подорожі приємно проведемо час біля вогнища!
Програма туру орієнтована на людей, які прагнуть гармонії, духовного зростання, відкриті новому та хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic