gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Пункевні печери

PDFДрукe-mail


Пунквені печери - найпопулярніші печери Моравського карсту - розташовуються в двох кілометрах від Скелястих млинів. Свою популярність вони придбали завдяки тому, що відвідувачі можуть спуститися на дно прірви Мацоха і в той ж час зробити романтичну екскурсію на човнах по підземній річці Пунква. Підземні печери Моравського карсту відвідують сотні тисяч відвідувачів на рік.
Огляд Пунквенних печер
Огляд печер починається з огляду Переднього собору, вхід у який чатує найбільший сталактит печери - Вартовий. Коридор у вигляді сифона веде у Глинисті зали, які межують з Середнім собором, у стелі якого розташовується неприступний Кристалічний коридор. За Сталагмітним коридором знаходиться Задній собор, звідки відвідувачі потраплять на дно Мацохи де і закінчується так звана Суха дорога. Відвідувачі можуть помилуватися видом на дно прірви і на Верхнє та Нижнє озерця, які живить річка Пунква. Далі підземний шлях веде на Мокру дорогу - човнову екскурсію по підземній річці Пунква. Пункевні Водяні собори між дном Мацохи і Пустим коритом - це результат діяльності потужного струменю води, який таким чином шукав шлях нагору. Стелі і стіни коридорів проткаті порожнинами, вихровими ямами, жолобками. Шлях водою проходить через Перше, Друге і Третє озера до найкрасивішої печери карсту - до казкового (Масарикового) собору. Казковий собор разом з незабутньою екскурсією по водяним соборам - вершина тутешніх підземних красот. Могутні сталагміти, сталактити і сталагнати, каскади в Брчковому коридорі чергуються з іншими утвореннями різних форм.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 53 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic