gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Тршебіч та Єврейський квартал і базиліка св. Прокопа

PDFДрукe-mail

Тршебіч. Історія міста пов'язана із заснуванням бенедектінского монастиря в 1101 році. Завдяки своєму розташуванню на берегах річки Йіглави і щедрості засновників місто незабаром стало важливим центром релігійного життя та освіти. І до сьогодні тут збереглися унікальні архітектурні пам’ятники сусідства єврейської та християнської культури. Требіч, 40-тисячний маленький моравський мегаполіс пропонує увазі своїх гостей унікальні визначні пам'ятки, внесені в 2003 році в Список ЮНЕСКО: єврейський квартал, єврейський цвинтар і християнську базиліку св. Прокопа. Єврейський квартал представляє перший єврейський пам'ятник поза територією Ізраїлю, що ввійшов у престижний Список ЮНЕСКО. Околиці Тршебіча обрамлені прекрасною природою передгір'я Чесько-Моравськой Височини, що немов створена для нескладного пішого туризму, вело туризму та їзди на конях, а в зимовий час -катанню та бігу на лижах.


Єврейський квартал і базиліка св. Прокопа

Комплекс будівель, що формують єврейський квартал, і базіліка демонструють унікальний приклад успішного співіснування християнської та єврейської культур, починаючи із середньовіччя й аж до XX століття. Базіліка св. Прокопа, що спочатку була частиною бенедиктинського монастиря XІІІ століття, під час будівництва підпала під вплив ряду стилів, що проникли із Західної Європи.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 63 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic