gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Тршебіч та Єврейський квартал і базиліка св. Прокопа

PDFДрукe-mail

Тршебіч. Історія міста пов'язана із заснуванням бенедектінского монастиря в 1101 році. Завдяки своєму розташуванню на берегах річки Йіглави і щедрості засновників місто незабаром стало важливим центром релігійного життя та освіти. І до сьогодні тут збереглися унікальні архітектурні пам’ятники сусідства єврейської та християнської культури. Требіч, 40-тисячний маленький моравський мегаполіс пропонує увазі своїх гостей унікальні визначні пам'ятки, внесені в 2003 році в Список ЮНЕСКО: єврейський квартал, єврейський цвинтар і християнську базиліку св. Прокопа. Єврейський квартал представляє перший єврейський пам'ятник поза територією Ізраїлю, що ввійшов у престижний Список ЮНЕСКО. Околиці Тршебіча обрамлені прекрасною природою передгір'я Чесько-Моравськой Височини, що немов створена для нескладного пішого туризму, вело туризму та їзди на конях, а в зимовий час -катанню та бігу на лижах.


Єврейський квартал і базиліка св. Прокопа

Комплекс будівель, що формують єврейський квартал, і базіліка демонструють унікальний приклад успішного співіснування християнської та єврейської культур, починаючи із середньовіччя й аж до XX століття. Базіліка св. Прокопа, що спочатку була частиною бенедиктинського монастиря XІІІ століття, під час будівництва підпала під вплив ряду стилів, що проникли із Західної Європи.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 93 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic