gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Місто Телч

PDFДрукe-mail


Місто Телч лежить у південно-західній частині Моравії, на середині шляху між Прагою і Віднем. За легендою заснування міста пов'язують з перемогою моравського князя Отто II над чеським князем Бржетіславом у 1099 році. Саме князь Отто наказав закласти каплицю, пізніше костел і поселення, які формують сьогодні Старе Місто. Найбільшого розквіту місто досягло за часів правління Захарій з Градца у другій половині 16-ого століття. В кінці 19-ого століття значення міста зросло в зв'язку з будівництвом залізниці. Оскільки історичне ядро міста, обмежене ставками і воротами, протягом багатьох століть зберегло свій неповторний вигляд, у 1992 році його внесли до списку пам'яток ЮНЕСКО. Саме завдяки його унікальності, сюди щороку приїжджають тисячі туристів з усього світу. Сьогодні Телч представляє адміністративний, культурний і суспільний центр південної частини регіону Чесько-Моравська Височина. Місто з шести тисячним населенням належить до числа самих популярних місць у Чеській Республіці, що прагне стати значним європейським туристичним центром.

Після катастрофічної пожежі, що сталася в місті наприкінці XІ століття, на первісних фундаментах будинків було зведене нове місто. Великий комплекс міських будинків у стилі ренесанс і барокко оточує система ставків, що входила в оборонну систему. Готична міцність стін була перебудована в стилі ренесанс наприкінціXVІ століття.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 61 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic