gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ледніцко-Валтіцький ареал

PDFДрукe-mail


Ледніцко-Валтіцький ареал - один зі скарбів у Списку світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО - завдяки своїй величині площею 283,09 кв. км, чудовим історичним об'єктам, шедеврам паркової архітектури, ставкам та густій мережі велосипедних трас, є найбільш великою в Європі територією, змодельованою людиною.

ПротягомXVІІ-XX сторіч князівський рід Ліхтенштейнів перетворив свої володіння в єдиний палацово-парковий ансамбль, у якому архітектура замків у стилі барокко і неоренессанс мистецьки сполучається з невеликими спорудами у дусі романтизму на тлі ландшафтного англійського парку.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 66 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic