gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

В Чехії змінюються документи про освіту

PDFДрукe-mail

Випускники чеських шкіл та університетів тепер отримають свідоцтва про середню освіту та дипломи з зазначенням їх рівня ЕКФ (Європейська система кваліфікацій, Європейська кваліфікаційна рада). Цей рівень позначається балами від 1 до 8 для спрощення ідентифікації освіти в будь-якій країні ЄС. Навчальні заклади Чехії будуть покажуть рівень ЕКФ на першій сторінці нових бланків, які стали обов'язковими з 1 жовтня 2017 року. Це загальноєвропейська норма, яка до останнього моменту була в Чехії необов'язковою для дотримання, але тепер ситуація змінилася. Що ж таке ЕКФ і для чого він потрібен? EQF - це однозначний ідентифікатор рівня освіти. В різних країнах у базових та вищих спеціальних школах різного рівня. Якщо в документах про їх закінчення буде вказано EQF, то це істотно полегшить визначення ступеню освіти.

З новими документами випускникам чеських навчальних закладів буде легше знайти роботу за кордоном. В своїх резюме вони зможуть вказати EQF, і роботодавець зразу зрозуміє, якого ступеню в освіті вони досягли. Нововведення торкається базових, середніх, вищих шкіл та консерваторій. Європейська система кваліфікацій передбачає поділ освіти на вісімнадцять рівнів. Наприклад, другий рівень прирівнюється до базової школи, четвертий рівень отримують випускники, складають іспити на атестат зрілості, шестиступеневий рівень призначений для випускників вузів. Для багатьох шкіл в Чехії загальноєвропейське позначення рівня освіти стане абсолютно новим. З другого навчального року на шкільних атестатах також обов'язково буде присутнім QR-код. Мінистерство освіти Чехії обіцяє, що цей захід іспростить адміністративний процес в рамках вступних кампаній: вузи зможуть швидше переносити дані в інформаційні системи.             Джерело: idnes.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 143 гостей на сайті

Кам.-Подільський+Бакота

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 
Бакота – місце язичниських святилищ, сильної енергетики та захоплюючих легенд. Також в цій місцевості на 120 метровій скелі находиться самий старий на Поділлі скельний монастир 11-го століття. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись неповторними краєвидами заповідника "Товтри", відчути єднання духовної і природної енергії. Вважається, що природні джерела, що б'ють навколо монастиря, священні, а їх прозора вода володіє лікувальними властивостями.
Також ми будемо займатись психологічними практиками, а на завершення подорожі приємно проведемо час біля вогнища!
Програма туру орієнтована на людей, які прагнуть гармонії, духовного зростання, відкриті новому та хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic