gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

В Чехії змінюються документи про освіту

PDFДрукe-mail

Випускники чеських шкіл та університетів тепер отримають свідоцтва про середню освіту та дипломи з зазначенням їх рівня ЕКФ (Європейська система кваліфікацій, Європейська кваліфікаційна рада). Цей рівень позначається балами від 1 до 8 для спрощення ідентифікації освіти в будь-якій країні ЄС. Навчальні заклади Чехії будуть покажуть рівень ЕКФ на першій сторінці нових бланків, які стали обов'язковими з 1 жовтня 2017 року. Це загальноєвропейська норма, яка до останнього моменту була в Чехії необов'язковою для дотримання, але тепер ситуація змінилася. Що ж таке ЕКФ і для чого він потрібен? EQF - це однозначний ідентифікатор рівня освіти. В різних країнах у базових та вищих спеціальних школах різного рівня. Якщо в документах про їх закінчення буде вказано EQF, то це істотно полегшить визначення ступеню освіти.

З новими документами випускникам чеських навчальних закладів буде легше знайти роботу за кордоном. В своїх резюме вони зможуть вказати EQF, і роботодавець зразу зрозуміє, якого ступеню в освіті вони досягли. Нововведення торкається базових, середніх, вищих шкіл та консерваторій. Європейська система кваліфікацій передбачає поділ освіти на вісімнадцять рівнів. Наприклад, другий рівень прирівнюється до базової школи, четвертий рівень отримують випускники, складають іспити на атестат зрілості, шестиступеневий рівень призначений для випускників вузів. Для багатьох шкіл в Чехії загальноєвропейське позначення рівня освіти стане абсолютно новим. З другого навчального року на шкільних атестатах також обов'язково буде присутнім QR-код. Мінистерство освіти Чехії обіцяє, що цей захід іспростить адміністративний процес в рамках вступних кампаній: вузи зможуть швидше переносити дані в інформаційні системи.             Джерело: idnes.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 115 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic