gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

МЗС Чехії придумав, як прискорити видачу довготривалих віз іноземців

PDFДрукe-mail

67657474564МЗС Чехії придумав, як прискорити видачу довготривалих віз іноземців. Чеські роботодавці продовжують скаржитися на брак робочої сили, через яку вони змушені відкидати великі замовлення. Фірми тиснуть на уряд, щоб він спростив і прискорив працевлаштування іноземців в Чехії.Цією проблемою зайнялося Міністерство закордонних справ, яке хоче залучити до розгляду заяв на довготривалі візи зовнішні агентства. Візові центри могли б допомагати державі в розгляді заяв від іноземних студентів і працівників. Відповідний закон очікує розгляду в Сенаті.Залучення візових центрів, за словами прес-секретаря МЗС Ірени Валентової могло б звільнити перевантажені представництва Чехії в окремих країнах. Це допомогло б значно прискорити і спростити процес розгляду заяв. За словами Валентової, агентство не буде брати ніякої участі в рішенні, чи видасть Чехія візу іноземцю чи ні. Воно буде тільки приймати заяву, перевіряти його і повертати іноземцю паспорт з візою (або без). Щоб держава могла співпрацювати з агентствами в цій області, Чехії потрібно змінити законодавство. Необхідні зміни вже внесені в поправку до закону про проживання іноземців, яка чекає на розгляд у Сенаті. Як МЗС буде використовувати нову можливість, залежить від результатів тестування послуги. В яких країнах такі агентства з'являться першими, поки не відомо.Чехія вже використовує візові центри для оформлення туристичних віз. За даними МЗС, це дозволяє скоротити обробку заяв до 3-5 днів. При цьому згідно із законом на розгляд візових заяв від туристів дають 15 днів. Візові центри приймають заяви від охочих відвідати Чехію, наприклад, в Росії, Індії, Китаї, Україні. Експерти рекомендують Міністерству закордонних справ почати тестування нової послуги саме з цих країн.

Джерело: ihned.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 67 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic