gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Міністр закордонних справ Лубомір Заоралек здійснив візит до України

PDFДрукe-mail

11 квітня 2017 року міністр закордонних справ Лубомір Заоралек разом зі своїм словацьким та угорським колегами здійснили візит до України. Спільний візит Лубоміра Заоралека, Мірослава Лайчака та Петера Сіярто став підтвердженням особливих відносин цих країн із Україною. Цей візит був проявом солідарності і підтримки територіальної цілісності України і її кроків до здійснення реформ.

У Києві міністри провели переговори з очільником української дипломатії Павлом Клімкіним. Основними темами були розвиток безпекової і політичної ситуації в країні, підтримка євроінтеграційного процесу і зусиль у проведенні реформ. Міністр Заоралек зазначив: «Військова загроза, яка уже три роки постала перед Україною, є загрозою для миру і безпеки в усій Європі. З часів холодної війни європейська безпека ще не знаходилася під такою загрозою, як тепер. Чеська Республіка підтримує збереження санкцій доти, доки не будуть виконані Мінські угоди. Санкції, прийняті у зв'язку з анексією Криму, мають залишитися доти, доки триватиме анексія». Щодо процесу реформ міністр додав: «Ми позитивно оцінюємо зусилля у проведенні реформ з боку України, втім конкретні позитивні зміни принесе лише їх успішне втілення. Однак перед Україною постає нелегке завдання, бо треба боротися одразу на двох фронтах – проти російської агресії та проти корупції». Лубомір Заоралек висловив переконання, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде невдовзі ратифікована, та запевнив міністра Павла Клімкіна у підтримці візової лібералізації для українських громадян з чеського боку.

Тема територіальної цілісності та необхідності проведення реформ також обговорювалася під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм та очільниками парламентських фракцій і депутатських груп. Міністрів прийняв Президент Петро Порошенко і прем'єр Володимир Гройсман. На цих зустрічах розмова, крім іншого, була присвячена боротьбі з корупцією та економічному розвитку України.

З 2014 року Чеська Республіка надала Україні гуманітарну допомогу та допомогу на розвиток і трансформацію у розмірі, що перевищив 180 мільйонів чеських крон (більш, ніж 6,5 мільйонів євро). Експертна і фінансова допомога була передусім спрямована у сферу освіти, охорони здоров'я, публічного адміністрування, а також на підтримку вільних ЗМІ, громадянського суспільства, підтримку прав людини у Криму. Чеська Республіка активно долучилася до міжнародних місій і програм, спрямованих на допомогу Україні. Упродовж візиту міністр Заоралек повторив, що «Чеська Республіка продовжуватиме підтримувати Україну на шляху до незалежності, процвітання і демократії. Ми готові поділитися досвідом, наприклад, у сфері реформування публічного адміністрування й освіти».

(Фото: © TO MZV SK)

Переговори з главою уряду Володимиром Гройсманом

Зустріч з очільником парламенту Андрієм Парубієм

Зустріч з президентом Петром Порошенком

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 55 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic