gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Міністр Заоралек прийняв главу української греко-католицької церкви отця Святослава

PDFДрукe-mail

9 березня 2017 року міністр закордонних справ Лубомір Заоралек прийняв у Чернінському палаці главу української греко-католицької церкви отця Святослава. На переговорах отець Святослав подякував чеському уряду і громадянам Чеської Республіки за підтримку українського громадянського суспільства, демократичних реформ і зближення країни з Європейським Союзом, у тому числі відміну короткострокових шенгенських віз.

Міністр Заоралек цікавився теперішньою безпековою ситуацією в країні і ходом проведення реформ. Міністр висловив готовність Чеської Республіки надалі підтримувати незалежність і територіальну цілісність України та допомагати у проведенні політичних й економічних реформ в рамках нашої спільної відповідальності за розвитком ситуації в Європі. Отець Святослав наблизив складний процес діалогу громадянського суспільства, яке є рушієм процесу реформ, з українською виконавчою та законодавчою владою. Переговори також стосувалися ситуації і перспектив розвитку ситуації в Росії.

Чеська Республіка довготривало підтримує демократичні перетворення і стабілізацію України. Минулого року наша загальна допомога Україні перевищила 60 мільйонів крон.

Українська греко-католицька церква є найбільшою зі східних церков, яка перебуває у сопричасті з Папою Римським, розділяє з Римо-католицькою церквою догматичну науку і довготривало користується у жителів України високою довірою.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 55 гостей на сайті