gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

12 університетів в Чехії потрапили в рейтинг кращих вузів світу THE

PDFДрукe-mail

Британське видання Times Higher Education (THE) включило до рейтингу кращих вузів світу 12 чеських університетів. Найвищу позицію зайняв Карлів університет. Стали відомі результати світового рейтингу вузів Times Higher Education World University Rankings за 2016 рік у авторитетного британського видання. Цей рейтинг входить до трійки найбільш значущих в світі, тому опинитися в ньому - честь для будь-якого університету. В цьому році оцінки ставили 980 вузам з усього світу. Серед них є вищі навчальні заклади Чехії, Польщі, Словаччини, України, Росії, і один білоруський університет. У порівнянні з результатами минулого року на цей раз чеських вузів в рейтингу стало більше. Якщо в минулому році в списку опинилися дев'ять університетів, то зараз - дванадцять. Найвищого місця удостоївся Карлів університет (Univerzita Karlova v Praze), який потрапив в сотню вузів від 401 до 500. Другу високу оцінку заслужив Чеський технічний університет в Брно, за ним слід Вища школа хімічної технології в Празі. Також в списку присутні такі чеські вузи, як:

- ЧТУ в Празі (České vysoké učení technické v Praze),

- Університет Масарика (Masarykova Univerzita),

- Університет ім. Палацкого в Оломоуці (Univerzita Palackého v Olomouci),

- Чеський агротехнічний університет (Česká zemědělská univerzita v Praze),

- Університет Пардубіце (Univerzita Pardubice),

- Технічний університет в Ліберці (Technická univerzita v Liberci),

- Університет Томаша Баті в Зліні (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně),

- Технічний університет в Остраві (Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava),

- Університет Західної Богемії в Пльзені (Západočeská univerzita v Plzni).

На жаль, вперше з 2011 року в перші чотири сотні не ввійшов жоден чеський вуз. У минулому році Карлів університет знаходився на позиціях 401-500, і його обігнав Остравський технічний університет з результатом 301-350 (найімовірніше, помилково). Цього року вуз в Остраві опустився на 500 місць. І якщо в цьому році Карлів університет зберіг торішню позицію, то інші чеські вузи помітно опустилися. На думку експертів, європейські вузи витісняють з першої половини рейтингу азіатські університети, які зараз динамічно розвиваються. У списку, наприклад, представлено 52 китайських ВНЗ, 69 - японських і 31 - індійський. За словами випускника Оксфордського університету Ярослова Міллера, чеським вузам потрібно продовжувати проводити внутрішні реформи, змінювати менталітет. Вирости на міжнародному рівні не вийде і без збільшення фінансування. 420on.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 58 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic