gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Політичну рівновагу в Чехії порушено

PDFДрукe-mail

john_barta_ctk_200_200

Опозиційна Чеська соціал-демократична партія домагається від прем'єр-міністра Петра Нечасa негайного відкликання з посади міністра транспорту Віта Барту. В іншому випадку опозиція погрожує ініціювати в Нижній палаті парламенту голосування про недовіру уряду. Депутат від партії «Справи громадські» Ярослав Шкарка публічно звинуватив Барту в підкупі, заявивши, що неодноразово отримував від міністра хабара за мовчання про способи фінансування партії.

У четвер, 7 квітня, стало відомо, що заяву про порушення кримінальної справи проти Віта Барти подала і голова депутатської фракції тієї ж партії Крістіна Кочі. За інформацією сайту iDnes.cz, Кочі отримала від Барти півмільйона крон. Чеське телеграфне агентство повідомляє, що Крістіна Кочі зустрілася в четвер з прем'єр-міністром Петром Нечасом. У той же день було її виключення з партії.

Урядова коаліція, що складається нині з ГДП, TOP 09 та партії «Справи громадські», зараз не набрала б в Нижній палаті парламенту число голосів, необхідне для утримання влади. Згідно з опитуванням, проведеним агентством Factum Invenio, їй вдалося б отримати 88 з 200 депутатських голосів. Соціал-демократам і комуністам при об'єднанні зусиль вдалося б заручитися підтримкою 103 депутатів, констатує Радіо Прага.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2019

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 49 гостей на сайті