gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чехів стало більше

PDFДрукe-mail

prahalyudy_200_200

Кількість жителів Чехії в минулому році підвищилася на 26 тисяч, в кінці грудня в країні проживало 10 532 770 чоловік. Такі останні дані, надані Чеським статистичним управлінням (ČSÚ). У цілому, підвищення кількості жителів країни втричі нижче, в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року.

 Вибуло як новонароджених, так і тих, хто переселився до Чехії. Найбільш численним регіоном в Чеській Республіці є Центральночеський, чисельність населення якого перевищує Прагу. На підвищенні чисельності населення, крім інших факторів, позначилося те, що кількість новонароджених перевищила кількість померлих на 10300 чоловік, констатує Чеське радіо.

Між іншим, у Чехії, як і у всіх інших країнах Євросоюзу, гряде перепис населення. Переписувачі вже вручили жителям країни більше 4 мільйонів переписних бланків. Участь в переписі є обов'язковою для всіх жителів країни, включаючи постійно проживаючих іноземців. Люди, які не заповнили переписні бланки, можуть бути оштрафовані. Всі дані повинні бути заповнені станом на день 26 березня. Переписні бланки можна також заповнити через інтернет.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2019

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 29 гостей на сайті