gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Курорти

PDFДрукe-mail

Традиції різних курортів в різних країнах передбачають різні методики використання природних факторів з лікувальною kyrortu22метою. Пряма чи опосередкована їх дія на організм людини зводитися до фізичного (часом специфічного) впливу на окремі органи і тканини шляхом дії цих факторів на біологічно активні точки і зони поверхні тіла, які в свою чергу, призводять до активації периферичної нервової системи, впливають на процеси регуляції і саморегуляції кортико-вісцеральних і вісцеро-вісцеральних зв'язків. Комплексність впливу неспецифічних природних чинників призводить до активації захисних сил організму: місцевого, гуморального та клітинного імунітету. Певна тривалість впливу цих факторів у поєднанні з різними видами фізіотерапії дозволяє закріпити цей ефект на досить тривалий час.

Щорічно більше 300 000 чоловік відвідує чеські курорти, з них близько 100 000 складають іноземці більш ніж з 40 країн світу. Середній вік пацієнтів відвідують чеські курорти - 32,4 року.
Імідж чеських курортів - постійна турбота лікарів-курортологів про пацієнтів, бездоганний сервіс і якісне лікування. У який би час року ви не приїхали на лікування, чеські курорти завжди зустрінуть вас привітністю і теплом. Курортна атмосфера сповнена приємних вражень і подій, кожен може вибрати собі відпочинок за смаком: відпочити в тіні курортного парку або скверу, відвідати театр чи спортивне змагання, поїхати на екскурсію до середньовічного граду чи замку, все це піде на користь Вашого здоров’я.

Сучасна чеська курортологія одна з передових у світі, базуючись на давніх традиціях водолікування, вміло поєднуючи досягнення сучасної медицини завоювала собі славу європейської здравниці. У Чеській республіці налічується 38 курортів, 36 з них приймають пацієнтів, 2 знаходяться в стані реконструкції. 14 курортів мають в своєму арсеналі дитячі спеціалізовані санаторно-курортні санаторії.

Згідно з міжнародною класифікацією, провідним природним фактором на 24 чеських курортах є джерела мінеральних або kyrortuтермальних вод, ці курорти відносяться до бальнеотерапевтичних курортів. На 10 курортах в якості основного природного фактора використовується лікувальне багно, два курорти є суто кліматичними, на них в якості природного фактора використовуються тільки кліматичні чинники. У Чехії ряд курортів мають відразу декілька природних фактори, таке поєднання дозволяє значно розширити показання до перебування на них і урізноманітнити перелік лікувальних процедур.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Вінницька афіша

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 684 гостей на сайті