gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Історія: З 2007 року проводяться фестивалі дитячої творчості «Кришталева зірка» та «Кришталева фея» у Чеській республіці.

У фестивалях беруть участь: танцюристи, співаки, студії та театри мод із багатьох країн:  Австрії, Болівії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю, Молдови, Росії, України, Чехії.

На фестиваль запрошуються: дитячі та юнацькі танцювальні, співочі колективи, а також колективи оригінального жанру і театри мод

Основна мета організаторів фестивалю-конкурсу: надати змогу учасникам показати свою майстерність, познайомитися з творчістю інших колективів та виконавців, обмінятися досвідом, знайти друзів, дізнатись більше про культуру та звичаї інших країн. Діти зможуть не тільки брати участь у самому процесі фестивалю, але й познайомляться та відпочинуть в найгарнішому європейському місті - Празі. А для тих, хто просто приїхав "повболівати" за своїх друзів, фестиваль залишиться в пам'яті яскравим барвистим святом.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Українці в Чехії

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic