gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Історія: З 2007 року проводяться фестивалі дитячої творчості «Кришталева зірка» та «Кришталева фея» у Чеській республіці.

У фестивалях беруть участь: танцюристи, співаки, студії та театри мод із багатьох країн:  Австрії, Болівії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю, Молдови, Росії, України, Чехії.

На фестиваль запрошуються: дитячі та юнацькі танцювальні, співочі колективи, а також колективи оригінального жанру і театри мод

Основна мета організаторів фестивалю-конкурсу: надати змогу учасникам показати свою майстерність, познайомитися з творчістю інших колективів та виконавців, обмінятися досвідом, знайти друзів, дізнатись більше про культуру та звичаї інших країн. Діти зможуть не тільки брати участь у самому процесі фестивалю, але й познайомляться та відпочинуть в найгарнішому європейському місті - Празі. А для тих, хто просто приїхав "повболівати" за своїх друзів, фестиваль залишиться в пам'яті яскравим барвистим святом.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Українці в Чехії

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic