gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Історія: З 2007 року проводяться фестивалі дитячої творчості «Кришталева зірка» та «Кришталева фея» у Чеській республіці.

У фестивалях беруть участь: танцюристи, співаки, студії та театри мод із багатьох країн:  Австрії, Болівії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю, Молдови, Росії, України, Чехії.

На фестиваль запрошуються: дитячі та юнацькі танцювальні, співочі колективи, а також колективи оригінального жанру і театри мод

Основна мета організаторів фестивалю-конкурсу: надати змогу учасникам показати свою майстерність, познайомитися з творчістю інших колективів та виконавців, обмінятися досвідом, знайти друзів, дізнатись більше про культуру та звичаї інших країн. Діти зможуть не тільки брати участь у самому процесі фестивалю, але й познайомляться та відпочинуть в найгарнішому європейському місті - Празі. А для тих, хто просто приїхав "повболівати" за своїх друзів, фестиваль залишиться в пам'яті яскравим барвистим святом.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Українці в Чехії

Кам.-Подільський+Бакота

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 
Бакота – місце язичниських святилищ, сильної енергетики та захоплюючих легенд. Також в цій місцевості на 120 метровій скелі находиться самий старий на Поділлі скельний монастир 11-го століття. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись неповторними краєвидами заповідника "Товтри", відчути єднання духовної і природної енергії. Вважається, що природні джерела, що б'ють навколо монастиря, священні, а їх прозора вода володіє лікувальними властивостями.
Також ми будемо займатись психологічними практиками, а на завершення подорожі приємно проведемо час біля вогнища!
Програма туру орієнтована на людей, які прагнуть гармонії, духовного зростання, відкриті новому та хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic