gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Тіна Кароль в Празі

PDFДрукe-mail

28 листопада в 19:30 в Празі в театрі HYBERNIA (Nam Republiky 4) популярна співачка і зірка різних телешоу Тіна Кароль порадує шанувальників свого таланту великої сольною програмою "Всі хіти". Триває тур Тіни Кароль з програмою «Всі хіти», один з концертів якого відбудеться і в Празі. Лейтмотивом цієї програми стали найяскравіші сольні номери всіх концертів співачки.


95 КВАРТАЛ у Празі

PDFДрукe-mail

kvartal18 квітня в 16:00 та 19:30  в Празі на сцені театра Hybernia виступить команда студії КВАРТАЛ 95 з запальною, повної гумору і сатири програмою! Цього вечера на сцені з вами: Володимир Зеленський, Олена Кравець, Сергій Казанін, Євген Кошовий, Юрій Крапов, Юрій Корявченков, Олександр Пікалов, Михайло Фаталов. Творці найпопулярніших в Україні гумористичних програм, автори суперпопулярного серіалу «Свати», засновники студії, на якій створюються касові фільми - і це тільки небагато з того, чим займаються невтомні енергійні хлопці з Кварталу 95. Більше 10 років КВАРТАЛ 95і доводить, що життя не така вже й страшна штука, якщо ставитися до нього  з посмішкою. У багатьох містах України, Європи та Америки улюблених артистів чекають з нетерпінням, щоб сповна насолодитися прекрасним видовищем, зануритись в море дотепних жартів та сміху.                                         

    gastroli.cz 


Концерт Sting и Paul Simon

PDFДрукe-mail

sting

 

 

 

 

 

 

14 березня 2015 Прага

«На сцені разом» - це назва зарубіжного турне, в рамках якого дві музичні легенди виступлять в Празі 14 березня 2015 року. У багатотисячному залі O2 Arena прозвучать понад тридцять пісень, у тому числі - відомі хіти обох музикантів. Однозначно це подія, яку не можна пропустити, тому ми анонсуємо її завчасно щоб гості Праги встигли придбати квитки.         

czpanorama.ru


Бал в опері - 2015

PDFДрукe-mail

bal

 

 

 

 

 

 

7 лютого 2015 Прага

Одна з небагатьох подій світського життя, яка, переходячи із століття в століття, не втрачає колишньої чарівності - це бал. Тут відбуваються романтичні знайомства і доленосні зустрічі, звучить прекрасна жива музика, демонструються чудові наряди дам і блискучі манери галантних кавалерів, панує атмосфера свята та піднесених почуттів. Купити квитки та отримати додаткову інформацію про бал у Національній опері можна на сайті       

plesvopere.cz


Гастроли театра Романа Виктюка

PDFДрукe-mail

17.10.2011, Прага

Осенняя Прага и сцена театра  Hybernia были выбрана Романом Виктюком для европейской премьеры его нового спектакля «»Сергей и Айседора» - истории любви бесшабашного  русского поэта и босоногой американской танцовщицы. Стоит ли говорить, что каждая постановка мастера – это событие в мире театра: зачастую провокационное, порой – скандальное, но всегда – щедрое на актерскую страстность и самоотдачу. Исключением не будет и нынешний спектакль с молодыми, но уже «звёздными» исполнителями. В роли Есенина – актер Дмитрий  Малашенко ( известный телезрителям по шоу «Большая разница»), вроли Дункан – Анна Терехова, дочь знаменитой «миледи» советского экрана – Маргариты Тереховой.

Билеты можно приобрести в сети  Nicketstram.


Концерт певицы Ewa Farna

PDFДрукe-mail

23/09/2011, Брно

Увы, но на концерт восходящей звезды чешской и польской рок&попсцены её поклонникам придется ехать в город Брно. 18-ти летняя Эва в буквальном смысле молниесно взлетела на местный эстрадный Олимп и, похоже, бросила здесь якорь надолго. Девушка принципально не хочет переезжать из провинциального моравского городка Вендрыне с 4-тысячным населением в столицу, чем ещё больше подогревает к себе интерес фанатов: каждый её «живой» концерт проходит в переполненном зале. Этот концерт Эва приурочила к своему дню рождения, так что на сцену выйдут и её гости – именитые коллеги по цеху. Похоже, будет неплохая тусовка!Сторінка 1 з 2

Translate(Переводчик)

Українці в Чехії

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<