gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеська Швейцарія

PDFДрукe-mail


Чеська Швейцарія - прекрасний куточок проброди, розташований на півночі Чехії, майже на самому кордоні з Німеччиною. Це дивовижне місце було оголошено четвертим національним парком Чехії з 1 січня 2000 року. Тут можна знайти все для прекрасного відпочинку на природі: швидкі гірські річки та мальовничі долини, скелі, приголомшливі своєю величчю і казкові густі ліси, різні пам’ятники старовини.
Своєю назвою парк зобов'язаний швейцарським реставраторам - художнику Адріану Зінга і граверу Антоніну Граффу, які були запрошені саксонським курфюрстом для проведення реставраційних робіт у Дрезденській галереї. Їм настільки сподобалися тутешні місця, що вони вирішили переїхати сюди на постійне місце проживання, назвавши місцевість "своєї" Швейцарією. Перебуваючи в Чеській Швейцарії неможливо не відвідати ЕтршіховіцькІ Стіни - великі частини скельних і лісових комплексів, перлиною яких є Правчицька Брана - гігантські природні кам'яні ворота, вимиті в скелях. Стовпсько-Шошувських печер мальовничі місця відкриваються з оглядових майданчиків: Скала, Вілемініна Скала і Рудольфув Камен, а також так звані "скельні замки" Шаунштейн та Фалкенштейн. По суті вся територія Чеської Швейцарії покрита туристичними стежками для пішої туристики і прогулянок на велосипеді. Також традиційним тутешнім спортивним напрямком є альпінізм. Значна частина альпіністських об'єктів знаходиться північніше населеного пункту Етршіховіце.
Національний парк Чеська Швейцарія в цифрах:
Площа: 79 км ²
Найвища точка: 619 м (Ружовскі Врх)
Найнижча точка: 116 м (селище Грженско - є одночасно і найнижчою точкою Чеської Республіки)
Велотраси загальною довжиною близько 40 км

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 50 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic