gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеська Швейцарія

PDFДрукe-mail


Чеська Швейцарія - прекрасний куточок проброди, розташований на півночі Чехії, майже на самому кордоні з Німеччиною. Це дивовижне місце було оголошено четвертим національним парком Чехії з 1 січня 2000 року. Тут можна знайти все для прекрасного відпочинку на природі: швидкі гірські річки та мальовничі долини, скелі, приголомшливі своєю величчю і казкові густі ліси, різні пам’ятники старовини.
Своєю назвою парк зобов'язаний швейцарським реставраторам - художнику Адріану Зінга і граверу Антоніну Граффу, які були запрошені саксонським курфюрстом для проведення реставраційних робіт у Дрезденській галереї. Їм настільки сподобалися тутешні місця, що вони вирішили переїхати сюди на постійне місце проживання, назвавши місцевість "своєї" Швейцарією. Перебуваючи в Чеській Швейцарії неможливо не відвідати ЕтршіховіцькІ Стіни - великі частини скельних і лісових комплексів, перлиною яких є Правчицька Брана - гігантські природні кам'яні ворота, вимиті в скелях. Стовпсько-Шошувських печер мальовничі місця відкриваються з оглядових майданчиків: Скала, Вілемініна Скала і Рудольфув Камен, а також так звані "скельні замки" Шаунштейн та Фалкенштейн. По суті вся територія Чеської Швейцарії покрита туристичними стежками для пішої туристики і прогулянок на велосипеді. Також традиційним тутешнім спортивним напрямком є альпінізм. Значна частина альпіністських об'єктів знаходиться північніше населеного пункту Етршіховіце.
Національний парк Чеська Швейцарія в цифрах:
Площа: 79 км ²
Найвища точка: 619 м (Ружовскі Врх)
Найнижча точка: 116 м (селище Грженско - є одночасно і найнижчою точкою Чеської Республіки)
Велотраси загальною довжиною близько 40 км

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 94 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic