gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський Крумлов та його історичний центр

PDFДрукe-mail

Чеський Крумлов лежить на самому півдні Чеської Республіки, в регіоні, що є ідеальним місцем для отримання найрізноманітніших вражень. Крумлов невелике привабливе місто в якому панує атмосфера давніх часів. Завдяки збереженню унікальної середньовічної забудови, з 1992 року історична частина міста знаходиться під егідою Всесвітньої організації ЮНЕСКО.

Звивисті вулички, романтичні вузькі завулки й унікальний ансамбль міщанських будинків з імпозантною домінантою замку над закрутом Влтави. Чудові художні виставки з всесвітньо відомими іменами, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, ресторанчики, кафе і середньовічні корчми, строката суміш гостей з усього світу. Усе це - Чеський Крумлов - космополітне місто з неповторною атмосферою в оточенні прекрасної природи. Як справжній центр місто живе не тільки історією, він поступово став містом культури, мистецтва і незвичайних вражень. Круглий рік в строкате меню культурних акцій включені найцікавіші заходи: відвідування музеїв та галерей, концерти семи музичних фестивалів, представлення в дусі народних традицій, екскурсії по нічному місту та відпочинок в колоритних тавернах.


Історичний центр

Фортеця і замок з унікальним театром епохи барокко, меандр ріки Влтави, родовий герб із трояндою із п'яти пелюсток, середньовічні вулички і кам'яні міські будинки. Це Чеський Крумлов - космополітичне місто з неповторною атмосферою.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 74 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic