gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський Крумлов та його історичний центр

PDFДрукe-mail

Чеський Крумлов лежить на самому півдні Чеської Республіки, в регіоні, що є ідеальним місцем для отримання найрізноманітніших вражень. Крумлов невелике привабливе місто в якому панує атмосфера давніх часів. Завдяки збереженню унікальної середньовічної забудови, з 1992 року історична частина міста знаходиться під егідою Всесвітньої організації ЮНЕСКО.

Звивисті вулички, романтичні вузькі завулки й унікальний ансамбль міщанських будинків з імпозантною домінантою замку над закрутом Влтави. Чудові художні виставки з всесвітньо відомими іменами, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, ресторанчики, кафе і середньовічні корчми, строката суміш гостей з усього світу. Усе це - Чеський Крумлов - космополітне місто з неповторною атмосферою в оточенні прекрасної природи. Як справжній центр місто живе не тільки історією, він поступово став містом культури, мистецтва і незвичайних вражень. Круглий рік в строкате меню культурних акцій включені найцікавіші заходи: відвідування музеїв та галерей, концерти семи музичних фестивалів, представлення в дусі народних традицій, екскурсії по нічному місту та відпочинок в колоритних тавернах.


Історичний центр

Фортеця і замок з унікальним театром епохи барокко, меандр ріки Влтави, родовий герб із трояндою із п'яти пелюсток, середньовічні вулички і кам'яні міські будинки. Це Чеський Крумлов - космополітичне місто з неповторною атмосферою.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 63 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic