gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Прага та Історичний центр

PDFДрукe-mail

Прага, безперервне перебування людини на території Праги датується раннім палеолітом - латенскім періодом. З приходом кельтів в кінці 2-го століття до н. е. починають виникати кельтські опідіі, у другій половині 6-го століття починається прихід перших слов'янських племен. В 9-му столітті правлячий рід Премисловичів переніс сюди резиденцію роду, і таким чином заклав наріжний камінь князівської, а пізніше королівської резиденції Чехії. Прага - найбільший історико-культурний міський заповідник. До списку пам'яток ЮНЕСКО Прага була внесена в 1992 році. Прага - столиця і, одночасно, найбільше місто Чеської Республіки - представляє історичний мегаполіс Чехії. Мозаїка її сьогоднішнього виду поступово складалася протягом одинадцяти сторіч, завдяки чому "стовежову Прагу" вважають одним із прекрасних міст у Європі. Історичний центр міста з унікальною панорамою Празького Граду - найбільшого фортечного комплексу у світі - щорічно залучає сотні тисяч туристів із усіх куточків планети.

 


Історичний центр займає площу 866 гектарів і включає в себе унікальний урбаністичний комплекс, окремі частини якого: Мала Сторона, Градчани, Старе і Нове Місто, розпочали формуватися, починаючи з Х століття. Крім Празького Граду з кафедральним собором св. Віта, розташованим на його території, і Карлового мосту, тут було збудовано величезну кількість костьолів і палаців, площ, що створило чудовий архітектурний ансамбль, який розкинувся по оба береги ріки Влтави і є свідченням архітектурного, художнього та духовного багатства цього чарівного міста.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 70 гостей і 1 користувач на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic