gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Прага та Історичний центр

PDFДрукe-mail

Прага, безперервне перебування людини на території Праги датується раннім палеолітом - латенскім періодом. З приходом кельтів в кінці 2-го століття до н. е. починають виникати кельтські опідіі, у другій половині 6-го століття починається прихід перших слов'янських племен. В 9-му столітті правлячий рід Премисловичів переніс сюди резиденцію роду, і таким чином заклав наріжний камінь князівської, а пізніше королівської резиденції Чехії. Прага - найбільший історико-культурний міський заповідник. До списку пам'яток ЮНЕСКО Прага була внесена в 1992 році. Прага - столиця і, одночасно, найбільше місто Чеської Республіки - представляє історичний мегаполіс Чехії. Мозаїка її сьогоднішнього виду поступово складалася протягом одинадцяти сторіч, завдяки чому "стовежову Прагу" вважають одним із прекрасних міст у Європі. Історичний центр міста з унікальною панорамою Празького Граду - найбільшого фортечного комплексу у світі - щорічно залучає сотні тисяч туристів із усіх куточків планети.

 


Історичний центр займає площу 866 гектарів і включає в себе унікальний урбаністичний комплекс, окремі частини якого: Мала Сторона, Градчани, Старе і Нове Місто, розпочали формуватися, починаючи з Х століття. Крім Празького Граду з кафедральним собором св. Віта, розташованим на його території, і Карлового мосту, тут було збудовано величезну кількість костьолів і палаців, площ, що створило чудовий архітектурний ансамбль, який розкинувся по оба береги ріки Влтави і є свідченням архітектурного, художнього та духовного багатства цього чарівного міста.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 48 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic