gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Валтіце (Valtice) 253 км від Праги

PDFДрукe-mail

1На південь від міста Брно, біля самого кордону з Австрією розташований один з небагатьох середньовічних чеських замків в стилі бароко -  Валтіце, який є в свою чергу частиною Валтицький-Ледницького замково-паркового ареалу, занесеного в 1996 році ЮНЕСКО в список всесвітньої спадщини.

 


2Перша згадка про замок Валтіце була у 1193 році, коли єпископ Пассау, поміняв тодішній град Вельдсперх з Вічардом з Зеефельда. А вже в 1200 році в замку Валтіце пройшов представницький лицарський турнір.  Починаючи з  1387 і до 1945 року замок належав родині Ліхтенштейнів. До XVIII століття замок мав готичний вигляд, потім італійський архітектор Доменіко Мартінеллі перебудував його у стилі бароко, який з глибини століть зберігся до сьогодні.

 
3На замковій території знаходиться власний оперний театр, сад. Біля стін замку щорічно проходить фестиваль вин Південної Моравії. Недалеко від пам'ятника архітектури розташована ренесансна церква Успіння Богоматері. У Валтіце більше 10 популярних винних льохів, де проходять дегустації.

 


4Любителі прогулянок  можуть здійснити 5-ти кілометровий похід, що починається в Валтіце і проходить уздовж виноградників з винними льохами. Закінчується екскурсія в центральній частині міста. Маршрут носить назву «Вінарська наукова стежка».

 

Практична інформація:

Для відвідувачів замок Валтіце відкритий, як і більшість чеських замків з квітня по жовтень, з 9:00 до 16:00, в травні і червні до 17.00, в липні, серпні - до 18.00. Вихідний - понеділок, в квітні та жовтні відкритий тільки по суботах і неділях. Вхідний квиток для дорослих - 120 Крон, для дітей з 15 до 6 років - 90 Крон. Сімейний квиток (2 дорослих і дітей 2) - 330 Крон. Для екскурсії відкриті покої першого поверху, оглянувши які можна отримати уявлення про життя багатьох європейських дворян в епоху бароко. Особливо вражають інтер'єри Мармурового і Золотих залів, Дзеркального кабінету і картинної галереї (на жаль, більшість картин Ліхтенштейни вивезли в 1943 році, тому на стінах там і тут є порожні прямокутники). Вражає ліфт, зроблений з цінних порід дерева і прикрашений багатим різьбленням, а також Червоний, Зелений салони і Блакитна спальня.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 64 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic