gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ледніце (Lednice) 246 км від Праги

PDFДрукe-mail

1 Замок Ледніце розташований в однойменному невеличкому селі на Півдні Моравії, в 50 км від міста Брно. Місце розташування замку унікальне – він знаходиться на межі кордонів одразу трьох країн - Чехії, Словаччини та Австрії; замок Ледніце входить до складу величезного паркового комплексу, який включає в себе ще й замок Валтіце. Навколо замку розташовані прекрасні парки і сквери, озера та штучні канали. Замок має багату історію - вперше в історичних документах він згадується у 1222 році.

2 Сучасне ім'я - Ледніце – замок отримав лише в 15 столітті. Справа в тому, що поруч протікає дуже холодна річка Дийя, а «Ледніце» в перекладі з чеської означає «крижана річка». Ледніце - це найбільший замковий комплекс у всій Європі. Безпосередньо в замку туристи можуть побачити мисливські трофеї, опудала птахів і тварин, картинну галерею, музей ляльок. Тоді замок носив інше ім'я - «Айсгруб», - що в перекладі з німецької означає «крижана яма». У лівому крилі замку є винний магазин, де продають напої місцевого виробництва.У винних погрібах часто влаштовуються дегустації.

3 У лівому крилі замку є винний магазин, де продають напої місцевого виробництва.У винних погрібах часто влаштовуються дегустації. Через озеро із замку видніється Мінарет, з оглядового майданчика якого видно Австрію. Пальмова оранжерея представляє особливий інтерес - тут зібрано багато тропічних рослин.

Практична інформація

У квітні та жовтні замок працює по суботам і неділям з 9 до 16 години. У будні - тільки за попереднім записом. Травень-вересень - щодня, крім понеділка, з 9 до 17 години. Оранжерея працює в лютому-березні, листопаді-грудні - по суботам, неділям з 9 години до 15:30. У квітні та жовтні - щодня, крім понеділка, з 9 до 15:30. З травня по серпень - щодня, крім понеділка, з 9 до 16:30. Мінарет відкритий у квітні та жовтні щодня, крім понеділка, з 9 до 15:30. З травня по серпень - щодня, крім понеділка, з 9 до 16:30. Обід в касах з 12 до 13 години. Парк відкритий з 6 ранку до 22 вечора, вхід вільний. Повний екскурсійний маршрут з гідом російською мовою коштує 360 крон. Пільговий - 260, сімейний (двоє дорослих і до трьох осіб дітей) - 980 крон. Можна окремо подивитися парадні зали за 200 крон або приватні апартаменти також за 200 крон. Є окремі маршрути по гроту, оранжереї, мінарету, храму Аполлона і дитячим кімнатам.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 109 гостей на сайті

Кам.-Подільський+Бакота

На Вас ЧЕКАЮТЬ: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Також ми вирушимо в подорож до мальовничого куточка Поділля, де Дністер перетворюється на маленьке море на дні якого покоїться прадавнє поселення - БАКОТА. 
Бакота – місце язичниських святилищ, сильної енергетики та захоплюючих легенд. Також в цій місцевості на 120 метровій скелі находиться самий старий на Поділлі скельний монастир 11-го століття. Вам пропонується відчути подих прадавньої історії наших предків, насолодитись неповторними краєвидами заповідника "Товтри", відчути єднання духовної і природної енергії. Вважається, що природні джерела, що б'ють навколо монастиря, священні, а їх прозора вода володіє лікувальними властивостями.
Також ми будемо займатись психологічними практиками, а на завершення подорожі приємно проведемо час біля вогнища!
Програма туру орієнтована на людей, які прагнуть гармонії, духовного зростання, відкриті новому та хочуть пізнати культурну та історичну спадщину рідного краю!

ДОКЛАДНІШЕ ТУТ

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Запрошуємо у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії! Тут ми зможемо доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження. Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! Чехія чекає на Тебе!

>>>ДОКЛАДНІШЕ ТУТ<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic