gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ледніце (Lednice) 246 км від Праги

PDFДрукe-mail

1 Замок Ледніце розташований в однойменному невеличкому селі на Півдні Моравії, в 50 км від міста Брно. Місце розташування замку унікальне – він знаходиться на межі кордонів одразу трьох країн - Чехії, Словаччини та Австрії; замок Ледніце входить до складу величезного паркового комплексу, який включає в себе ще й замок Валтіце. Навколо замку розташовані прекрасні парки і сквери, озера та штучні канали. Замок має багату історію - вперше в історичних документах він згадується у 1222 році.

2 Сучасне ім'я - Ледніце – замок отримав лише в 15 столітті. Справа в тому, що поруч протікає дуже холодна річка Дийя, а «Ледніце» в перекладі з чеської означає «крижана річка». Ледніце - це найбільший замковий комплекс у всій Європі. Безпосередньо в замку туристи можуть побачити мисливські трофеї, опудала птахів і тварин, картинну галерею, музей ляльок. Тоді замок носив інше ім'я - «Айсгруб», - що в перекладі з німецької означає «крижана яма». У лівому крилі замку є винний магазин, де продають напої місцевого виробництва.У винних погрібах часто влаштовуються дегустації.

3 У лівому крилі замку є винний магазин, де продають напої місцевого виробництва.У винних погрібах часто влаштовуються дегустації. Через озеро із замку видніється Мінарет, з оглядового майданчика якого видно Австрію. Пальмова оранжерея представляє особливий інтерес - тут зібрано багато тропічних рослин.

Практична інформація

У квітні та жовтні замок працює по суботам і неділям з 9 до 16 години. У будні - тільки за попереднім записом. Травень-вересень - щодня, крім понеділка, з 9 до 17 години. Оранжерея працює в лютому-березні, листопаді-грудні - по суботам, неділям з 9 години до 15:30. У квітні та жовтні - щодня, крім понеділка, з 9 до 15:30. З травня по серпень - щодня, крім понеділка, з 9 до 16:30. Мінарет відкритий у квітні та жовтні щодня, крім понеділка, з 9 до 15:30. З травня по серпень - щодня, крім понеділка, з 9 до 16:30. Обід в касах з 12 до 13 години. Парк відкритий з 6 ранку до 22 вечора, вхід вільний. Повний екскурсійний маршрут з гідом російською мовою коштує 360 крон. Пільговий - 260, сімейний (двоє дорослих і до трьох осіб дітей) - 980 крон. Можна окремо подивитися парадні зали за 200 крон або приватні апартаменти також за 200 крон. Є окремі маршрути по гроту, оранжереї, мінарету, храму Аполлона і дитячим кімнатам.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Хто онлайн!?

На даний момент 93 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic