gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Фестиваль музичного театру OPERA

PDFДрукe-mail

opera

Фестиваль музичного театру OPERA є єдиним періодичним шоу оперних постановок чеських та моравських професійних оперних ансамблів, створених державою або муніципалітетами, доповнених іншими незалежними організаціями. З 2015 року участь беруть усі три словацькі професійні ансамблі.

Починаючи з 1993 року він проводиться кожен другий рік в престижних празьких театрах (в основному це історична будівля Національного театру).

Фестиваль зародився з метою звернути увагу до унікальної мережі театрів, які щосезону створюють цікаві та захоплюючі видовища для своїх глядачів.

Нарешті, що не менш важливо, фестиваль також представляє чудових особистостей (режисерів, диригентів, співаків та інших артистів), які активно беруть участь в регіональних оперних сценах.

Фестиваль оперної театральної музики підтримується усіма театрами, Міністерством культури Чеської Республіки, містом Прага та Міністерством культури Словацької Республіки.

У склад почесного фетивального комітету входять: Соя Червена, Лібуше Доманінська, Дагмар Пецкова, Ян Клюсак, Йиржи Коут, Штефан Маргіта, Річард Новак та Девид Паунтни.

Фестиваль проводиться під егідою: Зденека Гржиба, мера міста Прага і Любомира Заоралека, міністра культури Чеської Республіки.

Коли: до 2 березня.

Вхід: 150-790 крон.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вінницька афіша

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 35 гостей на сайті