gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Найкращі містя для проживання у Чехії

PDFДрукe-mail

Компанія «Deloitte» провела дослідження по визначенню кращих міст Чехії. Порівнювали стан навколишнього середовища, сферу послуг та ще близько 30 параметрів, важливих для комфортного прожиття у місті. За результатами дослідження найкращим містом для життя у Чехії визнано місто Ржічани в Центральночеському краї, що розташоване близько 20 км від Праги. Це місто посіло перше місце в рейтингу якості життя серед 200 населених пунктів країни. Друге місце зайняла Прага. Услід а нею йдуть Черношице, Тршебонь і Тргове-Свіні. Досить високу позицію в рангу дістали і деякі Південночеські міста, а також Брно та інші населені пункти півдня Моравії. «Міста оточуючі Прагу займають в рейтингу перші місця, перш за все, завдяки своїй високій доступності послуг та безлічі можливостей, які сконцентровані в столиці. Дістатися до Праги з них досить просто: наприклад, можна доїхати потягом. Окрім того, в самих невеликих містах кількість можливостей у співвідношенні до кількості населення буває вище норми. Йдеться про хороші дитячі садки та інші інфраструктурні заклади», - поділився представник компанії «Obce v datech» Ян Гавранек. Останні місця у рейтингу посіли міста Моравскосилезського та Устецького країв. «У більшості населених пунктів цих регіонів проживає багато людей з фінансовими проблемами. Тут відносно менше пропозицій роботи і високий ступінь забруднення навколишнього середовища», - заявив Гавранек. Обидва вищезазначених країв довгий час займали перші місця за рівнем безробіття в Чехії. У травні загальнореспубліканський рівень безробіття склав 3%. При цьому в Моравскосилезському та Устецькому краях це кількість досягла майже 5%.

 

10 чеських міст з найвищою якістю для проживання:

1. Ржічани, Центральночеський край

2. Прага, столиця

3. Чернощіце, Центральночеський край

4. Тршебонь, Південночеський край

5. Тргове-Свіні, Південночеський край

6. Бероун, Центральночеський край

7. Брандис-над-Лабем, Стара-Болеслав, Центральночеський край

8. Ческе-Будейовіце, Південночеський край

9. Густопече, ПІвденноморавский край

10. Турнов, Ліберецький край

Deloitte

   

 

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 54 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic