gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

У празькій лікарні Мотол відкрився центр роботизованої хірургії

PDFДрукe-mail

clip_image002

У празькій Університетській клініці Мотол 18-го квітня урочисто відкрився Центр роботизованою хірургії (Centrum robotické chirurgie). Роботи в цьому центрі будуть робити операції на серці та судинах, а також проводити гінекологічні та урологічні втручання. Перші операції за допомогою роботів в Чехії почали проводити в 2005 році.Всього в країні дев'ять центрів роботизованою хірургії, з них два знаходиться в Празі. Тепер до них додасться центр в Мотолі. З 2018 року роботи в Чехії проводять 10 нових видів оперативних втручань, які покриває страховка. У Мотолі та інших центрах використовують роботів Da Vinci. Руки лікаря при операції замінюють роботизованими. Хірург управляє ними за допомогою спеціального модуля і спостерігає за тим, що відбувається на екрані. За словами лікарів, великою перевагою використання роботів є те, що хірург може сидіти під час тривалих операцій по кілька годин.Крім того, при операціях з роботами людина втрачає менше крові. Також досягається більш висока точність. У більшості випадків операцію завдяки роботам можна провести швидше. У Празі центри роботизованої хірургії знаходяться в лікарні На Гомулці та Центральної військової лікарні. Також подібні центри працюють в містах: Усті-над-Лабе, Новому Йічині, Оломоуці, Мостіште та Градці-Кралове. ceskenoviny.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 85 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic