gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ВИПОВНИЛОСЬ 25 РОКІВ, ЯК ІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР ПРАГИ БУВ ВНЕСЕНИЙ ДО СПИСКУ ВСЕСВІТНЬОГО КУЛЬТУРНОГО СПАДКУ ЮНЕСКО

PDFДрукe-mail

Прага відзначила 25 років з моменту запису її історичного центру в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. В рамках цієї події пройде конференція «Світова Прага 2017» (Praha svetová 2017). На ній будут обговорені питання пов'язані з життям в історичних районах, які входять в охоронну зону. В останні роки історичний центр міста втрачає своїх жителів. Конференція пройде 6-7 грудня в Новій будівлі Національного музею. На ній будут виступати представники чеської столиці, художники та іноземні гості. До ювілею запису в ЮНЕСКО також вийде книга «Світова Прага, або Дев'ять інтерв'ю про історичний центр столиці». З 20 листопада по 11 грудня на Вацлавській площі можна ознайомитись з фотографічним представництвом Праги ("Нереалізована Прага"), на якій будуть представлені цікаві, але невиконані проекти, а також альтернативні варіанти будівель 19 і 20 століть., Якими не судждено було з'являтися. Історичний центр Праги ввійшов до списку ЮНЕСКО 4 грудня 1992 року. Під захистом знаходиться історичне ядро ​​міста, яке займає площу 866 га і включає територію Празького граду, Градчан, Малу сторону з Карловим мостом, Старе місто, Нове місто та Вишеград. ЮНЕСКО об'єднує 1073 пам'ятника по всьому світу. Дванадцять з них знаходяться в Чехії.                                     novinky.cz

 

 

 

 

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 95 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic