gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вацлавська площа в Празі кардинально зміниться

PDFДрукe-mail

У Празі затвердили план реконструкції Вацлавській площі. «Вацлавак» будуть перетворювати в приємний центр суспільного життя міста. Головне місце в центрі Праги, легендарна Вацлавська площа, на якій змінювалася історія Чехії, більше не буде засмучувати своїм виглядом жителів і гостей міста. Стало відомо, що підготовлений план реконструкції Вацлавській площі в Празі затверджений. Проект Якуба Циглера чекав свого часу 12 років: тепер його, нарешті, почнуть реалізовувати. Дискусії про те, як буде виглядати Вацлавська площа, завершилися. Експерти вирішили, що трамваї по площі їздити не будуть. Крім того, стане менше автомобілів і більше дерев. Також розширяться тротуари. «Територіальний план по оновленню нижній частині Вацлавській площі на відрізку Na Příkopě - Vodičkova юридично затверджений і готовий до реалізації», - підтвердив староста Праги 1 Олдржих Ломецкі. Очікується, що прийдешні зміни найбільше порадують пішоходів. Тротуари на площі розширяться до 17 метрів: на 25%. Паркувальних місць стане набагато менше: з 70 місць для автомобілів в нижній частині площі залишиться всього 20. Асфальт замінять гранітною плиткою. На тій стороні площі, де стоїть палац «Коруна», висадять ще один ряд дерев. Поряд з липами площа прикрашатимуть платани. Також стане більше питних фонтанчиків. Сусідні вулиці Йіндржішска і Водічкова більше не будуть проїзними. За словами мера Адріани Крначовой, площа дуже потребує реконструкції. «Ми чекаємо видачі остаточного дозволу на будівництво, але перші будівельні роботи почнуться вже зараз. Ми сподіваємося, що в наступному році будівництво піде в повну силу », - підтвердила Крначова. На думку мера, «Вацлавак» зараз не виконує своєї головної функції. Після реконструкції площа стане справжнім центром громадського життя в місті.                                        Джерело: idnes.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 117 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic