gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Відкриття сучасного реабілітаційного центру у Києві

PDFДрукe-mail

20 липня відбулося урочисте відкриття реабілітаційного центру на базі Київської обласної клінічної лікарні. Мова йде про перше в Україні державне відділення, яке працюватиме за європейськими стандартами. В урочистостях взяли участь Посол Чеської Республіки Радек Матула, заступник Міністра охорони здоров'я Оксана Сивак, голова Київської обласної ради Ганна Старикова, працівники лікарні. Створення сучасного відділення Чеська Республіка підтримала як у площині експертних консультацій, так і матеріально. В рамках програми MEDEVAС відбувається обмін досвідом між чеськими фахівцями із фізичної реабілітації та їх українськими колегами. За кошти, отримані в рамках чеської допомоги у площині розвитку, Київська обласна клінічна лікарня придбала частину оснащення. «Чеська Республіка ще з часів Революції гідності намагалася допомагати Україні у сфері медицини. Спершу ішлося про перевезення на лікування цивільних, поранених під час подій на Майдані, потім цивільних, постраждалих внаслідок конфлікту, - зазначив на урочистому відкритті посол Чеської Республіки Радек Матула, - Однак ми швидко зрозуміли, що набагато важливіше й ефективніше допомагати Україні у створенні такої системи охорони здоров'я, яка кожній людині запропонує кваліфіковану допомогу прямо на місці. Саме тому ми безмежно раді, що маємо можливість підтримати саме проект Київської обласної клінічної лікарні». Реабілітаційний центр стане першим українським державним відділенням, обладнаним згідно з міжнародними вимогами. Реабілітаційний центр надалі функціонуватиме не лише як лікарня, а стане тренінговим майданчиком для обміну знаннями та досвідом між українськими фахівцями-реабілітологами. www.mzv.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 73 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic