gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чехія готова до переходу на євро

PDFДрукe-mail

56536345Управляючий Чеським Нацбанком Йіржі Руснок сказав, що Чехія готова перейти на євро і справилася з цією задачою. Але між ЧР та єврозоною зберігається велика різниця в цінах і заробітках, і перед прийняттям євро було б добре її скоротити. За словами Руинока, краще всього до єврозони адаптуються країни, які знаходяться найближче до економічного ядерного союзу. В даний час, Чехія поступово підтягується до рівня єврозони, як мінімум в області заробітної плати.«В той час як у Західній Європі зарплати практично не ростуть, у ЧР вони збільшуються на 5%. При цьому різниця в рості економіки не така велика. Якщо така ситуація збережеться на три, чотири або п'ять років, то і ми досягнемо заробітної плати еврозони. Руснок також висловив свою думку про нагляд за фінансовим ринком в рамках єврозони. За його словами, банківський союз - це недосконалий проект, який супроводжується великим бюрократією. До того ж в резервному фонді не хватає грошей на вихід з можливих криз. Не існує навіть угоди про створення системи європейського страхування вкладів. Як говорить управляючий Нацбанком, чеський функціональний контроль дає більше гарантій.За даними макроекономічних прогнозів Міністерства фінансів, Чехія зараз досягла 60% рівня цін країн єврозони. Ще 20 років тому цей показник був рівний 35%. За даними Чеського статистичного управління та Євростату за грудень 2016 року, середня заробітна плата за рік у Чехії в 2014 році становила близько 345 000 крон, а це 37% від середньої заробітної плати в ЄС. В 2014 році середня заробітна плата в ЄС була рівною 930 000 крон. В Покупна здатність середнього заробітку в ЧР, за даними ЧСУ, становить 59% середнього показника по ЄС.                                                               Джерело: ihned.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 74 гостей і 1 користувач на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic