gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ріелтори озвучили середню вартість дачі в Чехії

PDFДрукe-mail

У Чехії зростає попит на об'єкти заміської нерухомості, причому не тільки для відпочинку, але і для постійного проживання. Цього року експерти прогнозують рекордний попит на покупку заміської нерухомості і дач в Чехії. У березні він уже збільшився на 20% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Жителі республіки цікавляться не тільки покупкою дач, але і орендою. Експерти ринку нерухомості пояснюють збільшення попиту на заміську нерухомість декількома факторами. Чехи бояться їздити за кордон через ризик терористичної загрози, а багато хто з них просто не хочуть витрачати багато часу на дорогу. До того ж успіхи чеської економіки дозволяють населенню задуматися про придбання додаткової нерухомості, наприклад, за містом. Інвестиції в житло за традицією входять в число найбільш надійних і дають впевненість в майбутньому. Разом зі зростанням попиту на дачі підвищуються і ціни. В даний час середня сума операції при покупці будинку на природі становить 977 тисяч крон (в минулому році - близько 905 тисяч). За інформацією банку Hypoteční Banka, його клієнти купують дачі за ціною від 750 до 1,5 млн крон. Багато хто готовий заплатити і більше. Два роки тому відносно високий попит склався на об'єкти для відпочинку, в яких можна жити протягом всього року. При цьому коштували такі будинки найчастіше в два рази дешевше, ніж в місті. У цьому році, як кажуть ріелтори, ця тенденція пішла на спад. Експерти повідомляють, що зараз покупці цікавляться об'єктами для відпочинку, де зможуть дозволити собі не працювати. Тому найбільшим попитом користуються будинки після реконструкції або ремонту. Такі будинки можна продати прямо з меблями і всією обстановкою, якщо інтер'єр стильний і привабливий. Якщо об'єкту потрібно ремонт, то покупець буде очікувати знижки.                             Джерело: lidovky.cz

 

 

 

 

 

 

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 85 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic