gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

У Чехії створили перший літаючий автомобіль

PDFДрукe-mail

Чеська компанія AGN Systems повідомила, що її ґіроплан отримав офіційний дозвіл на рух по дорогах і тим самим став одним з перших літаючих автомобілів в світі. Машину під назвою Gyrodrive створили на базі гіроплана Cavalon. Хоча він і раніше міг рухатися по поверхні завдяки пропелеру, з метою підвищення безпеки компанія встановила в новій моделі електродвигун в шасі пристрою. Завдяки цьому ґіроплан може розвивати швидкість до 40 км / год. В повітрі він може летіти зі швидкістю до 180 км / год. Наземний привід служитьв ґіроплані для того, щоб він сам міг доїхати до злітної смуги. Також машина може дістатися, наприклад, до заправки. Її двигун, що забезпечує рух в повітрі, також використовує звичайний бензин Natural 95. Щоб отримати техпаспорт, виробнику потрібно підлаштувати ґіроплан під норми дорожнього руху в Чехії. Його оснастили сертифікованим освітленням, утримувачем для реєстраційного знака, дзеркалами заднього виду, клаксоном і знаком аварійної зупинки, який під час їзди потрібно встановлювати в задній частині гіроплана, щоб привернути увагу інших водіїв до ротора. Після всіх цих поправок ґіроплан визнали особливим типом механічного транспорту і дозволили присвоювати йому реєстраційні знаки. Вартість літаючого автомобіля коливається в районі 100 тисяч євро. За одну годину він витрачає приблизно 15 літрів палива. У майбутньому компанія збирається створити ґіроплан на гібридному приводі, який міг би долати більш далекі відстані по землі. «Ми не єдині в світі, хто займається проектуванням таких машин. Але зараз ми ближче всього до введення новинки в реальний рух. Інтерес потенційних покупців до ґіроплану високий, тому ми думаємо і про проведення навчання з можливістю отримати ліцензію для польотів», - прокоментував директор AGN Systems і автор ідеї Павло Бржезина.                            Фото: Gyrodrive E15.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 77 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic