gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Названі найбільш відвідувані замки і гради Чехії в 2016 році

PDFДрукe-mail

Національний інститут охорони пам'яток Чехії розповів, скільки людей в минулому році відвідало державні замки, гради і інші історичні пам'ятки. Державні гради, замки та інші пам'ятки в минулому році відвідала рекордна кількість людей - 5,6 млн. Відвідуваність цих об'єктів вже кілька років поспіль збільшується, в минулому році вона склала 5,087 млн ​​осіб. Ріст відвідуваності чеських замків і градів приносить не тільки популярність, а й прибуток. У минулому році їм вдалося заробити більше половини мільярда крон. Ці гроші Національний інститут охорони пам'ятників хоче витратити на оновлення об'єктів і поліпшення сервісу обслуговування. Пік сезону відвідуваності замків і градів доводиться на період з травня по вересень. Тільки липень і серпень принесли 2,3 млн відвідувачів. Лідером за популярністю став замок в Чеському Крумлові, в якому в минулому році побували 426 тисяч чоловік. За ним слідує замок Ледніце з відвідуваністю 411 тисяч осіб. Замикає першу трійку Південно-чеський замок Глубока, ле нараховано 293 тисячі відвідувачів. В інституті зазначають, що в минулому році збільшилася відвідуваність не тільки тих об'єктів, які входять до списку ЮНЕСКО, а й усіх інших. Основним джерелом доходу для замків та градів залишається продаж квитків, на яких Національний інститут охорони пам'ятників заробив 440 млн крон. Прибуток також приносить здача в оренду історичних об'єктів для кіновиробництва. Всього на цьому вдалося заробити 14 млн крон. Весільні церемонії принесли в минулому році 8,25 млн крон.         ceskenoviny.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 60 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic