gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Водіїв по всьому ЄС в цьому році очікують зміни

PDFДрукe-mail

В цьому році у всіх країнах ЄС пройдуть зміни в позначенні палива. До звичайних національних позначень протягом року додадуть наклейки, які будуть позначати тип палива і зміст біоелементів. Всього буде три типи позначень, які будуть доповнювати використовувані назви, як, наприклад, натуральний 95. До нього на заправках додадуть наклейку E5. Буква "Е" в кружечку означатиме бензин "В" в квадраті буде служити для позначення дизельного палива, а ромб з написом LPG CNG і будуть використовувати при маркуванні альтернативних видів пального. Цифра на позначенні бензину буде відображати зміст біоскладових в паливі у відсотковому співвідношенні. Але найбільш помітні зміни в законодавстві торкнуться окремих країн ЄС. З 1 січня водіям у Франції загрожує штраф 135 євро за керування автомобілем з затемненим склом. На відміну від Чехії, у Франції не матиме значення ступінь затемнення. Поліцейський сам буде вирішувати, виписувати штраф, і все буде залежати від того, чи зможе він розглянути водія і пасажирів через нього. З квітня почне діяти заборона на в'їзд неекологічних автомобілів, зареєстрованих поза Францією (з минулого року подібна заборона почала діяти щодо французьких автомобілів). За в'їзд в центр міста без екологічної оцінки буде загрожувати штраф 68 євро. Автомобілі 1997 року випуску і мотоцикли, випущені до 2000 р, взагалі не зможуть її отримати. Більш суворі правила почнуть діяти і в Австрії. Там за перевищення швидкості в екологічних зонах IG-L загрожує не тільки штраф, але і арешт автомобіля на добу. Крім того, водії повинні врахувати, що за використання телефону під час керування машиною, не пристебнутий ремінь безпеки або відсутність шолома при їзді на мотоциклі тепер австрійська поліція зможе штрафувати за фотографією з камер відеоспостереження. «Розумні» камери зможуть ці порушення виявляти і документувати навіть в тому випадку, якщо автомобіль не перевищив швидкість.                     ceskenoviny.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 63 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic