gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

В Чехії відзначають початок Адвенту

PDFДрукe-mail

27 листопада розпочинається перший тиждень Адвенту - передріздвяного періоду підготовки до свята, який триває протягом місяця.. Відкриваються ярмарки, а люди запалюють першу свічку на адвентних вінках. В цей час люди готуються до Різдва, а за християнською традицією починається новий літургійний рік. Багато міст відкривають різдвяні ярмарки, запалюють святкові ялинки на площах і прикрашають вулиці ілюмінацією. Для віруючих Адвент - це період духовної підготовки до Різдва, час роздумів і добрих справ. Для більшості чехів це, скоріше, час для здійснення покупок, приготування різдвяного печива і прибирання будинку до свята. Найвідоміша традиція, що стосується Адвента, - виготовлення вінка з ялинових гілок, в який вплітають 4 свічки. У першу неділю запалюють одну свічку, у другу - другу і так далі. Це означає, що з кожним тижнем стає все світліше. Такими вінками прикрашають будинки і церкви. Багато хто використовує передсвятковий період, щоб відвідати адвентні концерти, виставки, служби і ярмарки, а також прикрасити інтер'єр. Діти пишуть листи «Єжішку» (маленькому Ісусу), а протягом усього грудня відкривають адвентний календар. Календар розділений на квадратики по числу днів Адвенту, а за кожним листочком з датою ховаються ласощі або невеликий подарунок. Слово Адвент (прихід) означає передріздвяний період в середовищі Католицької церкви і деяких протестантських напрямах. Адвент аналогічний Різдвяному посту на Сході.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 59 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic