gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Як вигідно купити квитки на поїзд з Чехії за кордон

PDFДрукe-mail

Державний перевізник České dráhy пропонує зручні залізничні маршрути в сусідні країни. Однак ціни на квитки далеко не завжди можна назвати вигідними. Хочете заощадити на квитках за кордон? Насамперед, візьміть на замітку, що найвигідніше купувати квитки заздалегідь. Якщо не брати до уваги спеціальні акції (наприклад, у другій половині листопада 2016 року ČD знижує ціни на квитки до Дрездена і Берліна), то вигідніше скористатися так званим «своєчасним» квитком до Європи. Тут можна знайти квитки за приємними цінами, але купувати їх краще заздалегідь. Чим ближче дата від'їзду, тим дорожче обійдеться квиток. Наприклад, квиток від Праги до Відня по цій системі може коштувати від 662 до 938 крон залежно від того, коли ви його купите. Звичайний квиток у 2 клас без будь-якої бонусної картки або знижки коштує 1100 крон. Проте, навіть якщо ви упустили найдешевший «своєчасний» квиток, існують і інші можливості заощадити. Головне - запам'ятати просте правило! Квиток на поїзд за кордон вигідніше купувати як 2 квитки: один - до останньої станції в Чехії і інший - від цієї станції до мети подорожі за кордоном. Так ви зможете уникнути міжнародного тарифу і завищених цін на квиток по Чехії. Візьмемо конкретний приклад по тому ж маршруту (Прага - Відень). Як вже було сказано, звичайний квиток до Відня коштує 1100 крон. Якщо ви купите квиток Прага - Бржецлав, то заплатите за нього 379 крон. Квиток від Бржецлава до Відня обійдеться в 508 крон. Разом - 887 крон, що на 213 крон меньше стандартної ціни. Такий «подвійний» квиток може обійтися навіть дешевше, ніж по деяких акціях Včasná jízdenka Evropa. Подібний принцип діє і для тих, що користується IN-картою, але різниця в ціні для них буде менше. Щоб заощадити ще більше на проїзді до Відня, можна спробувати купити по акції квиток Прага - Брно, а потім «своєчасний» квиток Брно - Відень. Але максимально дешево ви купите квиток заздалегідь через сайт австрійських доріг. Іноді перевізник продає квитки від 19 до 24 євро (514 крон). Найдешевші квитки розпродають зазвичай за 7-10 днів перед виїздом. Для довідки: яка станція в ЧР остання на шляху в сусідні країни?

Направлення на Берлін - Дечин (Děčín)

Направлення на Нюрнберг - Хеб (Cheb)

Направлення на Мюнхен - Домажліце (Domažlice)

Направлення на Лінц - Горні-Дворжіште (Horní Dvořiště)

Направлення на Відень і Братиславу - Бржецлав (Břeclav)

Направлення на Жилін / Кошице - Горні-Лідец (Horní Lideč) на маршруті через Всетін або Мости-у-Яблункова (Mosty u Jablunkova) на маршруті через Чеський Тешин;

Направлення на Варшаву - Богумін (Bohumín)

Направлення на Вроцлав - Ліхков (Lichkov).

Ще кілька корисних порад для тих, хто їздить на поїзді за кордон:

- Квитки по системі Včasné jízdenky Evropa можна купити максимум за 60 (в деяких країнах - за 90) днів перед від'їздом. Увага, повернути або поміняти їх не можна!

- Міжнародний квиток можна передати іншим людям. Він діє тільки разом з посвідченням особи пасажира, ім'я якого надруковано на квитку.

- Міжнародний квиток потрібно роздрукувати на власному принтері у форматі А4. Якщо ви їдете з / в Німеччину, Бельгію, Швейцарію, Францію, Австрію чи Словаччину, то квиток можна пред'явити і в електронному вигляді (на власному девайсі - смартфоні, планшеті, ноутбуці). За кордоном можна пред'являти тільки код трансакції в СМС.

- Роздрукований квиток, який ви купили по акції Včasná jízdenka Evropa, перед перетином державного кордону потрібно дати відзначити провіднику ČD або на касі ČD. Це обов'язково, якщо поїзд прямує до Польщі і Угорщини (намагайтеся знайти провідника усіма силами). Ця умова не діє, якщо ви їдете в Німеччину, Бельгію, Швейцарію, Францію, Австрію та Словаччину.

- Будь-який міжнародний квиток, куплений в касі на вокзалі, не можна нічим замінити. Якщо ви його забудете, то доведеться купувати новий. І не допоможе ні номер, ні копія. Зате квитки, придбані через інтернет, можна роздрукувати знову.

- Якщо всі міжнародні квитки у чеського перевізника розпродані, спробуйте зробити онлайн покупку на сайті німецьких залізниць Deutsche bahn (сайт переведений і на чеський), австрійських доріг ÖBB (є переклад на англійську), польських доріг PKP intercity (є переклад на російську) або словацькою на сайті Železniční společnosti Slovensko.

- Купити квитки для подорожі по всій Європі можна на сайтах loco2.com або www.b-europe.com. Альтернативні маршрути (поїзд, автобус, літак, пошук попутників) можна скласти на www.rome2rio.com.

cestavlakem.cz

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 64 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic