gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чехія увійшла в четвірку кращих країн для іноземців

PDFДрукe-mail

Згідно з новим дослідженням британського банку HSBC, Чехія зайняла четверте місце в рейтингу країн, де іноземцям працюється найкраще. Всього в рейтинг від британського банку HSBC 45 увійшли держав, а Чехія ще в минулому році займала в ньому 18-е місце. В рамках дослідження люди, які живуть і працюють за кордоном, оцінювали країни за трьома основними параметрами - рівнем економіки, якості життєвого досвіду і традицій сімейних відносин. Чехія отримала високі оцінки за всіма трьома критеріями. Так, за рівнем розвитку економіки країна виявилася на 12 -му місці. Для порівняння Великобританії присудили 16-ю позицію, а Ірландії - 31-ю, хоча саме ці країни користуються популярністю у чехів, які працюють за кордоном. За якістю життєвого досвіду іноземці що живуть в Чехії поставили її на 8-е місце, а в категорії сімейних відносин - на 2-е, так як іноземців вразили чеський рівень освіти, суспільні відносини і турбота про дітей. Так, 64% іноземців вважають, що в Чехії якість освіти вища, ніж в їх рідній країні, а 59% відзначили, що і витрати на освіту тут нижчі. «Освіта і турбота про дітей в Чехії були оцінені як кращі серед всіх країн рейтингу», - йдеться в заяві HSBC. На першому місці, проте, розмістився Сінгапур. До першої трійки увійшли також Нова Зеландія і Канада. Чехія в рейтингу обійшла такі країни, як Швейцарія (5-е місце), Норвегія (6-е), Австралія (7-е), Швеція (8-е), Бахрейн (9-е) і Німеччина (10-е).                         novinky.cz

 

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 64 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic