gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеські інваліди проти соціальної реформи

PDFДрукe-mail

vozickar_regiony24_200_200

У вівторок, 22 березня, перед будівлею міністерства праці та соціальних справ Чеської Республіки протестували інваліди. Люди вийшли на вулицю, щоб висловити своє невдоволення планованою соціальною реформою, яку підготував міністр праці та соціальних справ Яромир Драбек (TOP 09).

Організатори стверджують, що в празькій акції взяли участь близько 3 000 чоловік. У той же час подібна демонстрація пройшла і в Брно, де зібрала 200 осіб. Глава Національної ради інвалідів Вацлав Краса вважає, що наслідки реформи були б для чеських інвалідів катастрофічними.

Коаліційні партії ГДП і «Справи громадські» також пред'явили претензії до соціальної реформи. Громадянських демократів, наприклад, не влаштовує передбачувана оцінка ступеня залежності інваліда від сторонньої допомоги. Запропоновані критерії здаються їм розпливчастими і неточними. Партії «Справи громадські» не подобається анулювання посвідчення інвалідів.

Міністр праці та соціальних справ Яромир Драбек вже у вівторок ввечері заявив, що планує відкласти частину соціальної реформи. Конкретно мова йде про параграф, де говорилося про перехід обов'язків гарантувати дотації на крайові адміністрації. Драбек вважає, що краї не готові до цього.

На невдоволення планами скасувати посвідчення інвалідів Яромир Драбек відповів, що мова йшла лише про зміну носія: замість паперових посвідчень - об'єднуюча карта, яка тільки розширить можливості інвалідів, цитує міністра Радіо Прага.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вінницька афіша

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 33 гостей на сайті