gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Чеський секс подешевшав

PDFДрукe-mail

prostituce_ctk_200_200

Чеський журнал Týden (Тиждень) розміщує на обкладинку повію і присвячує величезну статтю положенню представниць найдавнішої професії в Чехії під час економічної кризи. Зокрема, наводиться навіть актуальний цінник.

 Якщо в 2009 році ціна за статевий акт у приватній квартирі трималася на позначці 1500 крон, то цього року можна знайти дешевий півгодинний секс навіть і за 500. Що стосується послуг вуличних повій в автомобілі або підземному переході, то вони надаються майже задарма - від 100 до 750 крон (від 5 до 15 євро). У розкішних клубах ціна - до 5000 крон.

В еротичні клуби (борделі офіційно заборонені) стали частіше звертатися студентки і жінки за сорок. Якщо в 2009 році половина всіх повій в Чехії були - іноземки (головним чином, дівчата з країн колишнього СРСР і Болгарії), то сьогодні вони майже зникли. 80 відсотків чеських повій - це чешки, решта - іноземки з В'єтнаму, Нігерії та Гани.

Маркета Калоускова, представник відділення поліцейської президії, яка займається моральними злочинами і торгівлею людьми, пояснює це так: «Болгарські і українські сутенери у пошуках кращих перспектив перебралися на захід, а з ними - і повії».

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календарь турів 2019

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 24 гостей на сайті