gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Візова мафія переможена

PDFДрукe-mail

john_ctk_200_200Сам міністр внутрішніх справ Радек Йон сьогодні, 4 лютого, зустрівся з журналістами, щоб похвалитися успіхами в роботі з іммігрантами. Зникли багатогодинні черги, викорінено корупцію, всі чиновники тепер будуть з іноземцями ввічливі, справедливі, але одночасно безкомпромісні. Як вдалося цього всього домогтися?

 

Міністр фактично закрив поліцію у справах іноземців, майже всі повноваження були передані імміграційним відділенням МВС Чеської Республіки. Поліція тепер проводить хіба що паспортний контроль в аеропортах. Нові відділення МВС працюють за новими правилами. Наприклад, прийом іноземців ведеться щоденно, - пише Лібор Кукал у своїй публікації в «Радіо Прага».

Вже на підході до будівлі МВС можна побачити великі транспаранти російською мовою: «Чому ви стоїте в черзі? Чому ви прийшли в понеділок? Приходьте в четвер або в п'ятницю!». Крім цього, на прийом можна записатися по телефону, тоді МВС обіцяє, що чиновник вас прийме в призначений час. Більше того, чиновники у вікнах працюють до «останнього клієнта», тобто відділення закривається тільки після того, коли були прийняті всі іноземці, які прийшли у цей день на прийом. Принаймні, так стверджує вище керівництво міністерства.

Є й мінуси. Приміром, за продовженням візи тепер можна приходити виключно особисто, будь-які посередники заборонені. Довгострокова віза дорожче, і продовжити її складніше. Головним змістом реформи, за словами представників МВС, було прибрати «усіх цих українських хлопців у шкіряних куртках», які за певну плату «організували» черги, «допомагали» продовжити візу і «змогли вирішити будь-яку проблему». Новий закон діє всього місяць, але міністерство вважає, що завдання відсікти візову мафію виконана.

Починаючи з травня поточного року іноземцям будуть давати нові біометричні паспорти. Іноземці, що отримали вид на проживання або постійне місце проживання раніше, не зобов'язані змінювати або переклеювати свої візи. Їм все одно це зроблять при продовженні документів, навіть якщо воно намічається тільки через 10 років.

Цікава стаття? Поділись нею з друзями:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНОВУ КЛИЧЕ БУША

Інформаційний спонсор проекту «Чеський луб в Україні» запрошує 23-24 червня 2018 року відвідати свято Купала в Буші

Запрошуємо Вас провести незабутні вихідні (23-24 червня) в атмосфері свята КУПАЛА в унікальному місці Сили на Вінничині – заповіднику "БУША"! 

В ПРОГРАМІ: 
- оглядова екскурсія по місцях Сили, 
- майстер-класи, 
- святкове дійство, 
- справжнє купальське вогнище, 
- медитації, енергетичні практики в природі,
- здорова їжа, цілюща джерельна вода, 

  • Лядівський монастир

А також купання, чаювання, пісні, танці та феєричний настрій!

>>Детальніше<<

Календарь турів 2018

Translate(Переводчик)

Про Чехію

Українці в Чехії

Чеська - це легко!

Хто онлайн!?

На даний момент 59 гостей на сайті

ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА

ПОДАРУЙ СОБІ КАЗКУ!

5-12 травня запрошуємо Тебе у захоплюючий пізнавально-розвиваючий тур "ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА" по місцях Сили Праги та інших сакральних місцях Чехії!

Чехія - країна, яку не можна забути, якщо хоча б один раз у ній побував. Це країна тайн та містерій, країна, де вчишся глибоко бачити і чути, де забуваєш про одвічну мирську суєту і дивишся на світ свіжим поглядом дитини. Тут і зараз. Тут ти зможеш доторкнутися до давньої мудрості друїдів, зрозуміти її основні закони, використати потужну природну енергію чеської впадини, так само як її використовували великі містики, езотерики, алхіміки всіх часів і народів для розвитку власних здібностей, збільшення енергетичного потенціалу і духовного переродження.
Приєднуйся, відкрий для себе цю дивовижну країну, справжню казку! 

ПРОГРАМА ТУРУ «ЧЕХІЯ ЕЗОТЕРИЧНА» 5-12 травня

(5 ночей в Празі + 2 ночі в Польщі без нічних переїздів)

>>>Детальніше<<<

Чеські винні новини

200X200 wine of czech republic